1 lutego br. w hali sportowej przy szkole gimnazjalnej w Łękawie gm. Bełchatów odbędą się finały Mistrzostw Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Halowej Piłce Nożnej. Do turnieju zakwalifikowało się 5 drużyn piłkarskich. We wcześniejszych eliminacjach międzypowiatowych również nasza drużyna MG LKS Zelów uzyskała taki awans. Przypomnijmy iż drużyna ze Zelowa w zeszłym roku zwyciężyła w tych że mistrzostwach. Trzymajmy kciuki za naszych chłopców w obronieniu zdobytego tytułu. Organizator podczas zebrania organizacyjnego rozlosował drużyny. Kolejność meczy przedstawia się następująco: