W niedzielę 26 października br. w hali sportowej przy szkole gimnazjalnej w Łobudzicach Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie był organizatorem Halowych Miejsko-Gminnych Igrzysk Ludowych Zespołów Sportowych.

 

Zwycięska trójka w poszczególnych konkurencjach otrzymała pamiątkowe statuetki.

Kolejność miejsc przedstawia się następująco:

Warcaby - Kobiety

M-ce. Nazwisko: Imię: Reprezentacja:
I Trębacz Sylwia      OSP Kurów
II Drutowska Ewelina   Łobudzice
III Kaźmierczak Grażyna            OSP Kurów
IV Barańska Patrycja         ZSP Zelów
V Zielińska Paulina  ZSP Zelów

 

Warcaby - Mężczyzn

M-ce. Nazwisko: Imię: Reprezentacja:
I Brzozowski Józef     Łobudzice
II Krajda Szczepan        Łobudzice
III Walaszczyk Zdzisław OSP Wygiełzów
IV Knul Dawid ZSP Zelów
V Rucki Tomasz OSP Kurów
VI Królikowski Tadeusz OSP Wygiełzów
VII Woźniak Kamil ZSP Zelów
VIII Trębacz Zbigniew OSP Kurów

 

Szachy - Kobiety

M-ce. Nazwisko: Imię: Reprezentacja:
I Kopeć Olga                 Łobudzice
II Jachymek Anna OSP Kurów
III Karbowniczak Iwona ZSP Zelów

 

Szachy - Mężczyźni

M-ce. Nazwisko: Imię: Reprezentacja:
I Głąbicki Marcin          ZSP Zelów
II Martyniak Wiktor ZSP Zelów
III Kaźmierczak Marian OSP Kurów
IV Malinowski Mariusz OSP Kurów

 

Tenis Stołowy - Kobiety

M-ce. Nazwisko: Imię: Reprezentacja:
I Kurczewska Natalia Łobudzice
II Stępień  Martyna      Łobudzice
III Frątczak Aneta OSP Łobudzice
IV Michalak Angelika OSP Łobudzice
V Fronczak Natalia OSP Kurów
VI Brożyńska Aneta OSP Kurów

 

Tenis Stołowy - Mężczyźni

M-ce. Nazwisko: Imię: Reprezentacja:
I  Wędzik Kazimierz    Łobudzice
II Daroch Dominik OSP Wygiełzów
III  Głowiński Damian    OSP Kociszew
IV Matysiak Piotr OSP Kurów
V Sańda Łukasz OSP Kurów
VI Łyszkowicz Łukasz OSP Wygiełzów
VII Malenta Mateusz ZSP Zelów
VIII Motylski Jarosław ZSP Zelów

 

Biegi Przełajowe - Kobiety

M-ce. Nazwisko: Imię: Reprezentacja:
I Malenta Magdalena   ZSP Zelów
II Mamrot Aleksandra ZSP Zelów
III Kilańczyk  Katarzyna OSP Kurów

 

Biegi Przełajowe - Mężczyźni

M-ce. Nazwisko: Imię: Reprezentacja:
I Gral Robert OSP Kurów
II Grzelak Mateusz OSP Kurów
III Anglart Mateusz ZSP II Zelów
IV Adamczewski Przemysław      ZSP Zelów
V Jelonek Sebastian ZSP Zelów

 

Rzut Lotką - Kobiety

M-ce. Nazwisko: Imię: Reprezentacja:
I  Jaworska   Natalia ZSP Zelów
II  Mirowska    Magdalena       OSP Kurów
III  Woźniak Patrycja ZSP Zelów
IV  Frątczak Maja OSP Łobudzice
V  Grzelak Joanna OSP Kurów
VI Rogozińska Natalia ZSP II Zelów

 

Rzut Lotką - Mężczyźni

M-ce. Nazwisko: Imię: Reprezentacja:
I Martyniak      Marek ZSP Zelów
II Trębacz Henryk    OSP Kurów
III Tokarczyk Tomasz ZSP Zelów
IV Brożyński Grzegorz          OSP Kurów
V Frątczak Jacek OSP Kurów
VI Młodzik Mateusz OSP Kurów
VII Pełka Dawid  OSP Wygiełzów 
VIII Pełka Łukasz OSP Wygiełzów

 

Wielobój Sprawnościowy

M-ce. Nazwisko: Imię: Reprezentacja:
I  Gral Rafał ZSP Zelów
II Niewiadomski Oskar ZSP II Zelów
III Kaźmierczak Krzysztof            OSP Kurów
IV Wojciechowski Mateusz ZSP Zelów
V Frątczak Kamil OSP Łobudzice
VI Frątczak Jacek OSP Łobudzice
VII Mielczarek Mariusz OSP Kurów
VIII Grzelak Aleksander OSP Wygiełzów

 

Podnoszenie odważnika - 17,5 kg

M-ce. Nazwisko: Imię: Reprezentacja:
I Pruszkowski Mateusz ZSP Zelów
II Łyszkowicz Piotr OSP Wygiełzów
III Frątczak Dariusz OSP Łobudzice
IV Pruszkowski Bartosz ZSP Zelów
V  Matysiak Sylwester OSP Kurów
VI Kilańczyk Grzegorz OSP Kurów

 

Przeciąganie Liny

M-ce. Nazwisko: Imię: Reprezentacja:
I Brożyńska Hanna         OSP Kurów
I Brożyński Marcin OSP Kurów
I Kluka Czesław OSP Kurów
II Paśka Ewelina ZSP Zelów
II Bartczak Adam ZSP Zelów
II First Paweł ZSP Zelów

 

Końcowa punktacja drużynowa:

I - ZSP Zelów (104 pkt)

II - LZS OSP Kurów (104 pkt)

III - OSP Łobudzice (41 pkt)

IV - Łobudzice (37 pkt)

V - OSP Wygiełzów (35 pkt)

VI - ZSP II Zelów (19 pkt)

VII - OSP Kociszew (6 pkt)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna