ZELOWSKA SEKCJA WARCABOWA WICEMISTRZEM WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W WARCABACH 100-POLOWYCH.

22 października br. w Lututowie w powiecie Wieruszewskim uczestniczyliśmy w Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Warcabach 100-polowych. Jest nam niezmiernie miło zakomunikować iż nasza reprezentacja wchodząca w skład mieszkańców miasta i gminy Zelów w punktacji drużynowej na szczeblu wojewódzkim Zelowska Sekcja Warcabowa została wicemistrzem naszego województwa, jak i również jedną z najlepszych reprezentacji z powiatu bełchatowskiego.
Sukces osiągnięty nie byłby możliwy dzięki współpracy z dyrekcjami Szkół Podstawowych z SP 2, SP 4 w Zelowie, SP w Łobudzicach, jak i również wielu osób zaangażowanych, którzy wspierają nas podczas uczestnictwa w Mistrzostwach szczebla gminnego, powiatowego jak i również wojewódzkiego.

W punktacji drużynowej zajęliśmy wysokie drugie miejsce! 😊 Jest to dla nas olbrzymi sukces… Poniżej przedstawiamy kolejność miejsc:

I. LKS Czarna Damka Lututów
II. ZELOWSKA SEKCJA WARCABOWA
III. GUKS Gorzkowice
IV. GLKS Drużbice
V. ZSP Łękawa
VI. ULKS Działoszyn
VII. MG LKS Zelów
VIII. Zespół Szkół w Działoszynie

W kategorii do 10 lat chłopców na bardzo wysokim III miejscu znalazł się Jan Guzicki, uczeń ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Zelowie. Wśród chłopców do 13 lat z miasta i gminy Zelów:

III. Adamczyk Filip – Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie
IX. Stawowczyk Adam – Szkoła Podstawowa w Łobudzicach
XI – Kłych Jakub – Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie

W kategorii mężczyzn do 20 lat zwyciężył mieszkaniec miasta i gminy Zelów Łapka Oskar.
W kategorii wiekowej kobiet powyżej 20 lat zwyciężyła Sylwia Trębacz, V miejsce zajęła Emilia Stawowczyk, VI miejsce Wiola Adamczyk.

W kategorii wiekowej do 50-lat drugie miejsce zajął Kacper Pająk, VIII – Bartosz Rybak, XRyszard Grzelak.
W kategorii seniorskiej po bardzo intensywnej walce aż do ostatniej rundy III miejsce zdobył reprezentant Zelowskiej Sekcji Warcabowej Karol Męcfal, na VI miejscu został sklasyfikowany Tadeusz Ciura z Łobudzic.

Serdecznie gratulujemy reprezentantom miasta i gminy Zelów za bardzo aktywne zaangażowanie jak i również uczestnictwo w Wojewódzkich Mistrzostwach w dyscyplinie warcabowej – 100-polowej.

Gratulujemy wszystkim tym, którzy reprezentowali Zelowską Sekcję Warcabową jak i również Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie podczas wojewódzkich mistrzostw.

Już wkrótce zapraszamy na kolejne wydarzenia jakim będą Miejsko-Gminne Halowe Igrzyska, oraz Mikołajkowy przedświąteczny turniej w warcabach dla mieszkańców miasta i gminy Zelów.
Zelowska Sekcja Warcabowa – www.warcaby.lkszelow.pl
Profil FB: - Zelowskie Warcaby