10 grudnia 2016 roku w siedzibie Wojewódzkiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Łodzi odbyło się Podsumowanie Roku Sportowego za 2016 rok województwa łódzkiego. W wyniku całorocznej rywalizacji sportowej gmina Zelów oraz powiat bełchatowski wypadł doskonale. W kategorii powiatów powiat bełchatowski w punktacji generalnej zwyciężył rywalizacje. W klasyfikacji gmin miasto i gmina Zelów zwyciężyła w swojej kategorii, II miejsce dla Kleszczowa, VI z kolei dla gminy Bełchatów. W klasyfikacji klubów I miejsce dla MG LKS Zelów, III - dla LKS "Omega" Kleszczów. W rywalizacji szkół zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie, VI miejsce dla Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie, VIII miejsce dla Szkoły Podstawowej w Wadlewie. W klasyfikacji szkół gimnazjalnych I miejsce dla Publicznego Gimnazjum w Kleszczowie, III miejsce dla Zespołu Szkół Ogólnokształcącego w Zelowie, VIIII miejsce dla gimnazjum w Kurnosie. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych II miejsce dla Kleszczowa, III dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zelowie i V dla Zespołu Szkół Ogólnokształcącego w Zelowie. Podsumowując całoroczne zmagania rok 2016 był pełen sukcesów sportowych.

Relacja zdjęciowa podczas wojewódzkiego plebiscytu

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna