23 października br. w hali sportowej gimnazjum w Łobudzicach odbyły się finały wojewódzkie Zrzeszenia LZS w piłce koszykowej mężczyzn. W wyniku wcześniejszych eliminacji do tegorocznego turnieju zakwalifikowały się drużyny z ULKS "Grab-Korab" Szydłów, LZS Opoczno i MG LKS Zelów. W meczu pierwszym LKS Ku Chwale Basketball Zelów zmierzył się z drużyną z Opoczna, drużyna ze Zelowa nie dała żadnych szans przeciwnikowi pokonując ją ostatecznie 51:28. W drugim meczu zmieżyliśmy się z drużyną ULKS "Grab-Korab" Szydłów gdzie po niezwykle zaciętej walce ostatecznie zwyciężyliśmy jednym punktem pokonując drużynę przeciwnika 41:40. Drużyna ze Zelowa obroniła tytuł mistrzowski zdobyty w 2015 roku.