{idkey=9777b0[url=http%3A%2F%2Fwww.lkszelow.pl%2F14-aktualnosci%2F180-ii-miejsce-w-druzynowych-mistrzostwach-powiatu-w-warcabach-64-polowych][title=I+miejsce+w+Dru%C5%BCynowych+Mistrzostwach+Powiatu+w+Warcabach+64-polowych][desc=]}

    9 kwietnia br. w Drużbicach reprezentacja miasta i gminy Zelów wzięła udział w Drużynowych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS powiatu bełchatowskiego w warcabach 64-polowych. Drużyna składała się z 4 uczestniczek i uczestników. Grano na dystansie siedmiu rund, system gry szwajcarski. Każda z gmin mogła wystawić tylko jedną reprezentacje danej gminy. W drużynówce mężczyzn walka pomiędzy  pierwszą a drugą drużyną trwała do ostatniej rundy. Ostatecznie po ciężkich trudach MG LKS Zelów zwyciężył pokonując mocny zespół z LZS Drużbice, który w poprzednich latach zwyciężał. Wśród kobiet tradycyjnie MG LKS Zelów został sklasyfikowany na trzecim miejscu.

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna