OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

     8 listopada br. w Domu Kultury w Lututowie odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w warcabach 100-polowych. W tegorocznym turnieju udział wzięło 46 warcabistek i  62 warcabistów. Miasto i gminę Zelów reprezentowała młodzież z ZSP w Zelowie oraz MG LKS. Mistrzostwa odbyły się na dystansie 9 rund, system szwajcarski. W kategorii wiekowej młodziczek do 13 lat szesnaste miejsce dla Agaty Woźniak, w kategorii juniorek do 19 lat na trzecie miejsce zajęła Magdalena Malenta z ZSP w Zelowie. W kategorii wiekowej seniorek do 35 lat pierwsze miejsce dla Sylwii Trębacz (MG LKS Zelów), czwarte dla Magdaleny Zawodzińskiej (MG LKS Zelów).  

   W kategorii wiekowej mężczyzn junior do 19 lat drugie miejsce dla Dawida Wrzesiaka (ZSP Zelów), trzecie dla Szymona Zientarskiego (ZSP Zelów) i czwarte dla Kamila Woźniaka (ZSP Zelów). Senior powyżej 35 roku na miejscu piątym został sklasyfikowany Szczepan Krajda (MG LKS Zelów), na dziewiątym Zdzisław Waleszczyk (MG LKS Zelów). W klasyfikacji drużynowej nasza reprezentacja zajęła III miejsce, w skład drużyny weszli: Sylwia Trębacz, Szczepan Krajda, Dawid Wrzesiak oraz Szymon Zientarski. Relacja zdjęciowa w zakładce "Zdjęcia"

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież