Jak co roku w okresie jesiennym w Szkole Podstawowej w Wadlewie (gm. Drużbice) odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego Zrzeszenia LZS w warcabach 100-polowych kobiet i mężczyzn. Grano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Miasto i gminę Zelów reprezentowała młodzież ZSP Zelów i MG LKS Zelów.

    W wyniku rywalizacji w kategorii indywidualnej 1999 i starsze kobiet I miejsce zajęła Sylwia Trębacz. W kategorii mężczyzn 1999 i starsi II miejsce Brzozowski Józef, VI Krajda Szczepan, VIII Waleszczyk Zdzisław, IX Wrzesiak Dawid. Zelów reprezentowała Magdalena Malenta, Magdalena Zawodzińska, Woźniak Kamil, Zientarski Szymon.

Komentarze  

0 #2 MG LKS Zelów - Mistrzostwa powiatu w warcabach 100-polowych.Jodi 2017-07-02 19:11
Jak zdobyc wiecej lajków na instagramie ? Ta aplikacja wykona całą robotę za
ciebie:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=J7tae8lSn9I[/youtube]

My webpage: zobacz: https://www.youtube.com/watch?v=J7tae8lSn9I
Cytować
0 #1 MG LKS Zelów - Mistrzostwa powiatu w warcabach 100-polowych.Kandice 2017-05-16 00:34
I'm very happy to read this. This is the kind of manual that needs to be given and not the random misinformation that's at the other blogs.
Appreciate your sharing this greatest doc.

my site :: remove foot corn (Brodie: http://Plaza.Rakuten.Co.jp/cindapriess/diary/201507050000)
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna