Blisko 30 osobowa reprezentacja miasta i gminy Zelów składająca się z uczestniczek i uczestników ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wzięła udział w Jubileuszowych XX Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych. Organizatorem centralnych biegów przełajowych była Rada Wojewódzka Zrzeszenia LZS w Łodzi, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski w Łodzi, Krajowe Zrzeszenie LZS w Warszawie, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Piotrkowie Trybunalskim, Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim.


     W klasyfikacji końcowej klubów na VII miejscu ostatecznie uplasował się MG LKS Zelów (udział wzięło 59 klubów). W kategorii gmin  - gmina Zelów zajęła VI miejsce (na 45 gmin). W klasyfikacji powiatów nasz powiat bełchatowski zajął wysokie III miejsce (30 powiatów).

Komunikat z uwzględnieniem wszystkich wyników. 

Relacja zdjęciowa dostępna w zakładce "Galeria Zdjęć"

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna