10 czerwca br. w Kutnie odbyło się podsumowanie Wojewódzkiej Ligi Lekkoatletycznej dla szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. W wyniku dwóch rzutów (jesiennych + wiosennych) na pierwszym miejscu została sklasyfikowana Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie, na trzecim Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie. W punktacji generalnej szkół gimnazjalnych na trzecim miejscu Zespół Szkół Ogólnokształcących Gimnazjum w Zelowie. Serdecznie gratulujemy.

 Poniżej przedstawiamy szczegółowe zestawienie punktowe:

Komunikat I rzutu - (19.09.2014r Kleszczów)

Komunikat II rzutu (29.05.2015r Kleszczów)

Punktacja generalna po dwóch rzutach

 

Zdjęcia dostępne w zakładce "Galeria Zdjęć"

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna