29 maja br. w na stadionie LKS "Omega" Kleszczów odbył się II rzut Ligii Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych. 

    Po pierwszym rzucie szkół podstawowych na pierwszym miejscu znalazła się Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie (669 pkt), drugie miejsce Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie (664 pkt). W punktacji generalnej szkół gimnazjalnych na trzecim miejscu gimnazjum ZSO Zelów (655 pkt). Podczas drugiego rzutu który odbył się 29 maja br. w punktacji II rzutu na drugim miejscu znalazła się SP nr 2 Zelów (692,5 pkt), na trzecim SP 4 Zelów (688 pkt). W szkołach gimnazjalnych ZSO Zelów ponownie na trzecim miejscu z ilością punktów 769.

    Podsumowanie dwóch rzutów (łączna suma dwóch rzutów) odbędzie się podczas indywidualnych mistrzostw zrzeszenia LZS woj. łódzkiego LA szkół podstawowych i gimnazjalnych które odbędą się w Kutnie.

 Wśród naszej młodzieży w poszczególnych dyscyplinach drugiego rzutu znalazły się:

szkoły podstawowe

60 m dziewcząt
5 miejsce - Bzikowska Julia z SP 4 Zelów

200 m dziewcząt
1 miejsce - Karbowniczak Martyna z SP 2 Zelów
5 miejsce - Gajda Zuzanna z SP 4 Zelów 

200 m chłopców
7 miejsce - Dobroszek  Dominik z SP 2 Zelów

600 m dziewcząt
2 miejsce - Werner Marta z SP 2 Zelów
8 miejsce - Kemerdyner Oliwia z SP 4 Zelów

1000 m chłopców
1 miejsce - Wrzesiak Jakub z SP 2 Zelów
6 miejsce - Goździewicz Szymon z SP 2 Zelów
7 miejsce - Bednarek Jakub z SP 2 Zelów

skok w dal dziewcząt 
4 miejsce - Pelian Justyna z SP 2 Zelów
5 miejsce -  Stolarek Aniela z SP2 Zelów
6 miejsce - Rękiewicz Julita z SP 4 Zelów

skok w dal chłopców
5 miejsce - Stawowczyk Przemysław z SP 4 Zelów
9 miejsce - Grzebielucha Dawid z SP 2 Zelów

rzut piłką dziewcząt
3 miejsce - Gąsiorowska Monika z SP 4 Zelów
5 miejsce - Wojtala Weronika z SP 2 Zelów
7 miejsce - Zamolska Martyna z SP 4 Zelów

rzut piłką chłopców
4 miejsce - Badziak Adam z SP 2 Zelów
6 miejsce-  Mądrzejewski Maciej z SP 4 Zelów
9 miejsce - Wilczek Igor z SP 4 Zelów

sztafeta szwedzka dziewcząt 
2 miejsce zajęły dziewczyny z SP 2 Zelów
5 miejsce zajęły dziewczyny z SP 4 Zelów

sztafeta szwedzka chłopców
10 miejsce zajęły chłopcy z SP 4 Zelów


w kategorii szkół gimnazjalnych 

100 m dziewcząt
5 miejsce - Pawlak Klaudia z ZSO Zelów
6 miejsce - Gołuch Paulina z ZSO Zelów

100 m chłopców
4 miejsce - Zeja Adam z ZSO Zelów
 
300 m dziewcząt
5 miejsce - Klemczak Julia z ZSO Zelów
6 miejsce - Wincaławska Żaneta z ZSO Zelów

300 m chłopców
2 miejsce - Pawlak Mateusz z ZSO Zelów
4 miejsce - Szczepanek Patryk z Gimnazjum w Łobudzicach

600 m dziewcząt
3 miejsce - Weronika Tokarczyk z ZSO Zelów

skok w dal dziewcząt 
2 miejsce - Lewandowska Weronika z ZSO Zelów
3 miejsce - Nowak Klaudia z ZSO Zelów

pchnięcie kulą dziewcząt
2 miejsce - Jędrzejczyk Martyna z ZSO Zelów
8 miejsce - Skura Karina z ZSO Zelów

skok wzwyż dziewcząt
6 miejsce - Stanisławska Kamila z ZSO Zelów
8 miejsce - Stawowczyk Aleksandra z ZSO Zelów

skok wzwyż chłopców
4 miejsce - Kapuściński Dawid z ZSO Zelów
6 miejsce - Martyniak Wiktor z ZSO Zelów

sztafeta 4x100 m dziewcząt
4 miejsce zajęły dziewczyny z ZSO Zelów

sztafeta 4x100 m chłopców
3 miejsce zajęli chłopcy z ZSO Zelów
8 miejsce zajęli chłopcy z Gimnazjum w Łobudzicach.

 

Komunikat I rzutu Ligi LA (2014 rok)

Komunikat II rzutu Ligi LA (2015 rok)

Komentarze  

0 #1 MG LKS Zelów - Zelowska lekkoatletyka na wysokim poziomieCarlos 2018-08-14 18:16
Hello. I see that you don't update your site too often. I know
that writing posts is time consuming and boring.
But did you know that there is a tool that allows you to create new articles
using existing content (from article directories or other blogs from your niche)?
And it does it very well. The new posts are high quality
and pass the copyscape test. You should try miftolo's tools

Take a look at my blog post ... KrystynaJuicy: https://AbelBad.blogspot.com
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna