29 maja br. w na stadionie LKS "Omega" Kleszczów odbył się II rzut Ligii Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych. 

    Po pierwszym rzucie szkół podstawowych na pierwszym miejscu znalazła się Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie (669 pkt), drugie miejsce Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie (664 pkt). W punktacji generalnej szkół gimnazjalnych na trzecim miejscu gimnazjum ZSO Zelów (655 pkt). Podczas drugiego rzutu który odbył się 29 maja br. w punktacji II rzutu na drugim miejscu znalazła się SP nr 2 Zelów (692,5 pkt), na trzecim SP 4 Zelów (688 pkt). W szkołach gimnazjalnych ZSO Zelów ponownie na trzecim miejscu z ilością punktów 769.

    Podsumowanie dwóch rzutów (łączna suma dwóch rzutów) odbędzie się podczas indywidualnych mistrzostw zrzeszenia LZS woj. łódzkiego LA szkół podstawowych i gimnazjalnych które odbędą się w Kutnie.

 Wśród naszej młodzieży w poszczególnych dyscyplinach drugiego rzutu znalazły się:

szkoły podstawowe

60 m dziewcząt
5 miejsce - Bzikowska Julia z SP 4 Zelów

200 m dziewcząt
1 miejsce - Karbowniczak Martyna z SP 2 Zelów
5 miejsce - Gajda Zuzanna z SP 4 Zelów 

200 m chłopców
7 miejsce - Dobroszek  Dominik z SP 2 Zelów

600 m dziewcząt
2 miejsce - Werner Marta z SP 2 Zelów
8 miejsce - Kemerdyner Oliwia z SP 4 Zelów

1000 m chłopców
1 miejsce - Wrzesiak Jakub z SP 2 Zelów
6 miejsce - Goździewicz Szymon z SP 2 Zelów
7 miejsce - Bednarek Jakub z SP 2 Zelów

skok w dal dziewcząt 
4 miejsce - Pelian Justyna z SP 2 Zelów
5 miejsce -  Stolarek Aniela z SP2 Zelów
6 miejsce - Rękiewicz Julita z SP 4 Zelów

skok w dal chłopców
5 miejsce - Stawowczyk Przemysław z SP 4 Zelów
9 miejsce - Grzebielucha Dawid z SP 2 Zelów

rzut piłką dziewcząt
3 miejsce - Gąsiorowska Monika z SP 4 Zelów
5 miejsce - Wojtala Weronika z SP 2 Zelów
7 miejsce - Zamolska Martyna z SP 4 Zelów

rzut piłką chłopców
4 miejsce - Badziak Adam z SP 2 Zelów
6 miejsce-  Mądrzejewski Maciej z SP 4 Zelów
9 miejsce - Wilczek Igor z SP 4 Zelów

sztafeta szwedzka dziewcząt 
2 miejsce zajęły dziewczyny z SP 2 Zelów
5 miejsce zajęły dziewczyny z SP 4 Zelów

sztafeta szwedzka chłopców
10 miejsce zajęły chłopcy z SP 4 Zelów


w kategorii szkół gimnazjalnych 

100 m dziewcząt
5 miejsce - Pawlak Klaudia z ZSO Zelów
6 miejsce - Gołuch Paulina z ZSO Zelów

100 m chłopców
4 miejsce - Zeja Adam z ZSO Zelów
 
300 m dziewcząt
5 miejsce - Klemczak Julia z ZSO Zelów
6 miejsce - Wincaławska Żaneta z ZSO Zelów

300 m chłopców
2 miejsce - Pawlak Mateusz z ZSO Zelów
4 miejsce - Szczepanek Patryk z Gimnazjum w Łobudzicach

600 m dziewcząt
3 miejsce - Weronika Tokarczyk z ZSO Zelów

skok w dal dziewcząt 
2 miejsce - Lewandowska Weronika z ZSO Zelów
3 miejsce - Nowak Klaudia z ZSO Zelów

pchnięcie kulą dziewcząt
2 miejsce - Jędrzejczyk Martyna z ZSO Zelów
8 miejsce - Skura Karina z ZSO Zelów

skok wzwyż dziewcząt
6 miejsce - Stanisławska Kamila z ZSO Zelów
8 miejsce - Stawowczyk Aleksandra z ZSO Zelów

skok wzwyż chłopców
4 miejsce - Kapuściński Dawid z ZSO Zelów
6 miejsce - Martyniak Wiktor z ZSO Zelów

sztafeta 4x100 m dziewcząt
4 miejsce zajęły dziewczyny z ZSO Zelów

sztafeta 4x100 m chłopców
3 miejsce zajęli chłopcy z ZSO Zelów
8 miejsce zajęli chłopcy z Gimnazjum w Łobudzicach.

 

Komunikat I rzutu Ligi LA (2014 rok)

Komunikat II rzutu Ligi LA (2015 rok)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna