OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

 Wśród naszej młodzieży w poszczególnych dyscyplinach drugiego rzutu znalazły się:

szkoły podstawowe

60 m dziewcząt
5 miejsce - Bzikowska Julia z SP 4 Zelów

200 m dziewcząt
1 miejsce - Karbowniczak Martyna z SP 2 Zelów
5 miejsce - Gajda Zuzanna z SP 4 Zelów 

200 m chłopców
7 miejsce - Dobroszek  Dominik z SP 2 Zelów

600 m dziewcząt
2 miejsce - Werner Marta z SP 2 Zelów
8 miejsce - Kemerdyner Oliwia z SP 4 Zelów

1000 m chłopców
1 miejsce - Wrzesiak Jakub z SP 2 Zelów
6 miejsce - Goździewicz Szymon z SP 2 Zelów
7 miejsce - Bednarek Jakub z SP 2 Zelów

skok w dal dziewcząt 
4 miejsce - Pelian Justyna z SP 2 Zelów
5 miejsce -  Stolarek Aniela z SP2 Zelów
6 miejsce - Rękiewicz Julita z SP 4 Zelów

skok w dal chłopców
5 miejsce - Stawowczyk Przemysław z SP 4 Zelów
9 miejsce - Grzebielucha Dawid z SP 2 Zelów

rzut piłką dziewcząt
3 miejsce - Gąsiorowska Monika z SP 4 Zelów
5 miejsce - Wojtala Weronika z SP 2 Zelów
7 miejsce - Zamolska Martyna z SP 4 Zelów

rzut piłką chłopców
4 miejsce - Badziak Adam z SP 2 Zelów
6 miejsce-  Mądrzejewski Maciej z SP 4 Zelów
9 miejsce - Wilczek Igor z SP 4 Zelów

sztafeta szwedzka dziewcząt 
2 miejsce zajęły dziewczyny z SP 2 Zelów
5 miejsce zajęły dziewczyny z SP 4 Zelów

sztafeta szwedzka chłopców
10 miejsce zajęły chłopcy z SP 4 Zelów


w kategorii szkół gimnazjalnych 

100 m dziewcząt
5 miejsce - Pawlak Klaudia z ZSO Zelów
6 miejsce - Gołuch Paulina z ZSO Zelów

100 m chłopców
4 miejsce - Zeja Adam z ZSO Zelów
 
300 m dziewcząt
5 miejsce - Klemczak Julia z ZSO Zelów
6 miejsce - Wincaławska Żaneta z ZSO Zelów

300 m chłopców
2 miejsce - Pawlak Mateusz z ZSO Zelów
4 miejsce - Szczepanek Patryk z Gimnazjum w Łobudzicach

600 m dziewcząt
3 miejsce - Weronika Tokarczyk z ZSO Zelów

skok w dal dziewcząt 
2 miejsce - Lewandowska Weronika z ZSO Zelów
3 miejsce - Nowak Klaudia z ZSO Zelów

pchnięcie kulą dziewcząt
2 miejsce - Jędrzejczyk Martyna z ZSO Zelów
8 miejsce - Skura Karina z ZSO Zelów

skok wzwyż dziewcząt
6 miejsce - Stanisławska Kamila z ZSO Zelów
8 miejsce - Stawowczyk Aleksandra z ZSO Zelów

skok wzwyż chłopców
4 miejsce - Kapuściński Dawid z ZSO Zelów
6 miejsce - Martyniak Wiktor z ZSO Zelów

sztafeta 4x100 m dziewcząt
4 miejsce zajęły dziewczyny z ZSO Zelów

sztafeta 4x100 m chłopców
3 miejsce zajęli chłopcy z ZSO Zelów
8 miejsce zajęli chłopcy z Gimnazjum w Łobudzicach.

 

Komunikat I rzutu Ligi LA (2014 rok)

Komunikat II rzutu Ligi LA (2015 rok)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież